Допомога зведеному загону ударних БпЛА “Angry Birds”

Оскільки противник переважає нас за кількістю та ресурсами, впровадження передових технологій у бій та пошук інноваційних тактичних та технічних рішень є необхідним для перемоги України у війні. Пріоритетне завдання фонду—фінансувати тих, хто працюють в цьому напрямку.

Фонд Герої України фінансує Зведений загін ударних БпЛА “Angry Birds”. І Фонд і бойовий підрозділ очолює ветеран війни на Донбасі 2014-2015, Шполянський Ілля

Завданням підрозділу є пошук інновацій, впровадження таких інновацій у військовій сфері, проведення науково – дослідницьких робіт, розробка різноманітних бойових систем, тестування нових зразків спеціальних технологічних систем та апаратів, полігонні та бойові випробування. Додатковим завданням групи є підвищення кваліфікаційного рівня спеціалістів які працюють в ЗСУ із технологічними видами озброєнь. 

Місією групи є система постійного підвищення ефективності ведення бойових дій шляхом впровадження нових технологічних рішень в ЗСУ.

 

 

Практично робота групи в данний час реалізуєть на Херсоньсокму напрямку ведення бойових дій. 

Група виробляє та працює над розробками в наступних напрямках: пеленгування засобів радіоелектронної боротьби супротивника, БПЛА ударні та розвідувальні як літакового так і коптерного типу. Група серійно виготовляє FPV ударні дрони, та організовує проведення бойової роботи.

Поділитися дописом

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

Що ми зробили

Попередній
Наступна

Важливі проєкти

Попередній
Наступна

Звіти про нашу діяльність

Слідкуй за нашою діяльністю, підпишиться на щомісячні звіти!

Вкажіть ваші актуальні дані