Допомога групі бойового застосування спеціальних систем «Angry Birds»

Оскільки противник переважає нас за кількістю та ресурсами, впровадження передових технологій у бій та пошук інноваційних тактичних та технічних рішень є необхідним для перемоги України у війні. Пріоритетне завдання фонду—фінансувати тих, хто працюють в цьому напрямку.

Фонд Герої України фінансує Групу бойового застосування спеціальних систем ЗСУ “Angry Birds”. І Фонд і бойовий підрозділ очолює ветеран війни на Донбасі 2014-2015, Шполянський Ілля

Завданням підрозділу є пошук інновацій, впровадження таких інновацій у військовій сфері, проведення науково – дослідницьких робіт, розробка різноманітних бойових систем, тестування нових зразків спеціальних технологічних систем та апаратів, полігонні та бойові випробування. Додатковим завданням групи є підвищення кваліфікаційного рівня спеціалістів які працюють в ЗСУ із технологічними видами озброєнь. 

Місією групи є система постійного підвищення ефективності ведення бойових дій шляхом впровадження нових технологічних рішень в ЗСУ.

 

 

Практично робота групи в данний час реалізуєть на Херсоньсокму напрямку ведення бойових дій. 

Група виробляє та працює над розробками в наступних напрямках: пеленгування засобів радіоелектронної боротьби супротивника, БПЛА ударні та розвідувальні як літакового так і коптерного типу. Група серійно виготовляє FPV ударні дрони, та організовує проведення бойової роботи.

Важливі проєкти

Попередній
Наступна