Гуманітарний напрямок: допомога жителям Корабельного району

“Кожен із нас Герой”. Це гасло нашого благодійного фонду “Heroes Ukraine”, який з перших днів війни допомагає жителям Миколаївської області переживати труднощі.
В останній день літа разом з колегами з Благодійного фонду “ДФТГ Т2” завезли гуманітарну допомогу жителям Корабельного району м. Миколаїв.
Як наголошує керівник гуманітарного напрямку фонду “Heroes Ukraine” Євгенія Кім, з кожним днем ми розширюємо наші можливості та залучаємо до співпраці нових партнерів.
“З Благодійним фондом “ДФТГ Т2″ ми працюємо вже не вперше. Не зважаючи на звуки сирен та потенційну небезпеку, хлопці готові їхати до найгарячіших точок аби допомогти людям, що зараз як ніколи потребують підтримки”, – зазначає представниця фонду.
На думку Євгенії, співпраця з іншими благодійними організаціями дає свої позитивні результати. Вона впевнена, що це лише початок, адже жителі нашого регіону як ніколи потребують допомоги та підтримки. Саме для цього “Heroes Ukraine” залучає до співпраці партнерів з різних регіонів та навіть різних країн.
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

Новини фонду

Перемога України у цій війні – це перемога демократії над тоталітаризмом. У всіх нас одна мета – зберегти людяність і цінності вільних людей

Попередній
Наступна
Попередній
Наступна