Курс з тактичної медицини: як допомогти собі та врятувати життя іншим

Навчання цивільних людей тактичній медицині та наданню першої домедичної допомоги є одним із пріоритетних напрямів роботи нашого фонду.

Курс лекцій розроблений таким чином, що після проходження навчання цивільні люди, що не є фахівцями в медичній сфері, отримають базові знання з тактичної медицини, а саме:

  • розпізнавання масивної кровотечі та її зупинка за допомогою турнікету;
  •  інші види кровотеч та методи їх врегулювання;
  •  тампонування ран та накладання шин;
  •  тренування основоположних кроків по наданню першої домедичної допомоги: перевірка та деблокування дихальних шляхів, перевірка дихання, підтримка температури тіла людини тощо;
  •  поранення грудної клітини;
  •  вкладання людини в безпечне положення;
  • аптечка (що має входити до аптечки, де вона має знаходитись та як нею користуватися).

Як зазначає керівник проєкту з тактичної медицини БФ “Heroes Ukraine” Олександра Блінцова, навчання проводяться для жителів тих громад Миколаївської області, які не знаходяться під окупацією та не є “сірою зоною”.

“Навчальний курс розроблений таким чином, щоб люди без будь-яких базових медичних знань у випадку екстреної ситуації могли надати домедичну допомогу собі та іншим людям “, – пояснює Олександра Блінцова.

Унікальною особливістю нашого проєкту є не лише навчальний матеріал, а й сам тренер з тактичної медицини – Ронін. Він американець і у своїй країні Ронін працює поліцейським та громадським пожежним. В минулому він був військовим, його неодноразово було поранено. З початком війни в Україні Ронін приїхав добровольцем на фронт аби допомогти нашій країні захистити себе та вибороти перемогу. Після чергового поранення не зміг продовжити службу, але обрав для себе не менш важливий напрямок – навчання цивільних громадян тактичній медицині.

За словами Роніна, його головною метою є зберегти життя якомога більшій кількості людей, адже від війни гинуть та травмуються не лише військові, а й цивільне населення. Саме тому, він в Миколаєві, саме тому він читає курси з тактичної медицини для цивільних осіб та з нетерпінням чекає нашої спільної Перемоги

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

Новини фонду

Перемога України у цій війні – це перемога демократії над тоталітаризмом. У всіх нас одна мета – зберегти людяність і цінності вільних людей

Попередній
Наступна
Попередній
Наступна

Звіти про нашу діяльність

Слідкуй за нашою діяльністю, підпишиться на щомісячні звіти!

Вкажіть ваші актуальні дані