Курси з тактичної медицини

Благодійний фонд “Герой України” організовує та проводить курси домедичної підготовки та тактичної медицини в Миколаївській області для підрозділів ТРО, Добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ), місцевих мешканців та військових підрозділів.

Проект розрахований для довгострокове існування так як в Миколаївській області нараховується приблизно 922 населених пунктів. Проблема полягає в тому, що загарбникам нашої країни байдуже куди влучають їхні снаряди та ракети. Цивільне населення та бійці територіальної оборони не завжди знають що робити у разі поранення. Звичайно усі ми ще зі школи знаємо про джгути, але зараз використовуються турнікети, а вони є одноразовими. Ні в кого немає змоги потренуватися накладати турнікет комусь, або навіть самому собі. Також усі ми знаємо основи медицини та як надати першу медичну допомогу в теорії, але ми пропонуємо відпрацювати всі прийоми, які викладаються на курсі практично. Навіть тампонування ран відбувається на шматку свіжого м’яса для створення більш-менш реальних умов.

Лекції по тактичній медицині зазвичай займають 9 годин і вони діляться на три етапи по 3 години кожен. Впродовж всього тренінгу відпрацьовуються такі теми:

  • розпізнавання масивної кровотечі та її зупинка за допомогою турнікету;
  • інші види кровотеч та методи їх врегулювання;
  • тампонування ран та накладання шин;
  • тренування основоположних кроків по наданню першої домедичної допомоги: перевірка та деблокування дихальних шляхів, перевірка дихання (як розпізнати що є проблема з диханням і методи врегулювання, як порахувати дихання та що робити у разі виникнення проблеми), підтримка температури тіла людини;
  • поранення грудної клітини;
  • вкладання людини в безпечне положення;
  • аптечка (що має входити до аптечки, де вона має знаходитись та як нею користуватися).

По завершенню всього курсу практичних занять кожен учасник отримує справжній турнікет.

Бажаєте пройти курс? Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/nffwPFxUKW6vmErz7

Поділитися дописом

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

Важливі проєкти

Попередній
Наступна