Збір на доставку гуманітарних вантажів

Зібрано:
2315 UAH
Потрібно:
135000 UAH
2
осіб вже зробили внесок
оновлено
2 дні тому

Кошти на  доставку вантажу до Миколаївської області та на паливо для відвантаження гумдопомоги в пункти видачі та для адресної підтримки маломобільних груп населення

Чому це потрібно?

Гуманітарна допомога – це одна із ключових потреб жителів Миколаївської області. Сьогодні наші люди не лише втрачають роботу, житло та впевненість у завтрашньому дні,  вони  мають обмежений ресурс, аби прогодувати свою родину. Саме тому, з кожним днем значно зростає попит на гуманітарний вантаж. Це в основному продукти харчування, засоби гігієни, предмети побуту, теплий одяг та багато іншого.

В той же час, в силу різних обставин, в Миколаївській області гуманітарною допомогою найгірше забезпечені саме маломобільні групи населення – це особи  з інвалідністю та літні люди, що не можуть самостійно пересуватися. Такі громадяни потребують патронажу та адресної доставки гуманітарного багажу.

На теперішній час, наш благодійний фонд має можливість формувати близько 3 000 продуктових наборів на місяць. Для того, щоб ця допомога стала значно ефективнішою, вона має доставлятися до громад, що знаходяться на лінії вогню та переважно охоплювати  тих людей, що не можуть самостійно дістатися пунктів видачі гумдопомоги інших благодійних організацій.

Що ми зможемо зробити разом?

Робота гуманітарного штабу передбачає постійні витрати на паливо: доставка великовагового транспорту з інших регіонів України, відвантаження продуктових наборів в пункти видачі допомоги, а також адресна доставка допомоги маломобільним групам населення.

Перераховуючи посильну допомогу для гуманітарного штабу, разом з Вами  ми зможемо щомісяця підтримувати близько 3 000 родин. Наближається зима,  і ці люди зараз як ніколи потребують нашої  підтримки!

Лише допомагаючи один одному ми зможемо вистояти та перемогти у цій війні.

Інші проєкти
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Зроби свій внесок в перемогу України
Благодійний фонд Heroes Ukraine підтримує героїчні дії, спрямовані на захист та відновлення України.
Карткою будь-якого банку
Monobank Банка
PayPal
heroesukraine.org@gmail.com (Illia Shpolianskiy)
Bitcoin BTC
bc1qyh6p879h3t03e9xqe74yftvx8rxc9u02tj80zm
Переказ у гривні, USD та EUR
[smartslider3 slider="2"]

Відповіді на запитання по способам оплати та звітності

Як часто оновлюються суми на сайті?

Раз на 24 Години. Працюємо над оновленнями у реальному часі. Суми на сайті – це кошти, що надійшли на рахунок Фонду. Якщо переказ зроблено у вихідні або пізно ввечері, кошти на рахунок надійдуть вранці наступного робочого дня.

Як знайти свій внесок?

Звіти по всіх проектах ми публікуємо у розділі 
– Якщо ви робили внесок через LiqPay, ви можете знайти його у таблиці за останніми цифрами свого номеру телефону.
– Якщо переказ зроблено через Приват24, то ми це вказуємо коментарем у таблиці в полі “Донор”, а визначити свій можна за часом та сумою.
– Якщо благодійний внесок зроблено в інший спосіб – тоді у полі “Донор” буде порожньо, а визначити свій можна за часом та сумою.
– Для SWIFT-переказів у кожному проекті є окрема таблиця “Міжнародні SWIFT-перекази”. Наприклад, як тут: https://heroesukraine.org/pro-nas/zvity-blahodijnoho-fonda/

Чому не пишеться прізвище донора у звіті?

Ми не маємо права розголошувати приватну інформацію про осіб, що роблять внески.

Чому я зробив переказ ще вчора, а у звіті гроші з’явилися тільки сьогодні?

Зазвичай перекази заходять на наші рахунки майже миттєво у більшості випадків. Та залежно від банку або часу та дня тижня, кошти можуть доходити до нашого рахунку до 3-х діб. Наприклад, якщо ввечері у п’яницю ви робите благодійний внесок, то кошти будуть на нашому рахунку в понеділок о 9:00.