Навчання для інженерів ПриватБанку: безпека життя фахівців та мирного населення

11 вересня 2022 року був проведений курс з тактичної медицини для команди інженерів Банку ПриватБанк. Навчання було не лише цікавим та інтенсивним, а й досить інформативним та практичним.

Як зазначила керівник проекту з тактичної медицини Олександра Блінцова, в ході навчання було відпрацьовано техніки накладання турнікетів та тампонування ран на спеціальному макеті.

«Хотілось б відмітити серйозний підхід до навчання саме з боку співробітників. Вони реально розуміють важливість таких курсів і навичок, тому що в рамках своєї роботи інженери мають їздити у ті населені пункти, що постійно перебувають під обстрілами, аби населення без перешкод мало змогу користуватися послугами банку», – наголосила менеджер проекту Олександра Блінцова.

За словами самих співробітників банківської установи, курси з тактичної медицини важливі не лише для рятування власного життя, але й для надання домедичної допомоги колегам та оточуючим.

По закінченню курсу, від Благодійного фонду «Heroes Ukraine» (БФ «Герой України») та наших партнерів «Zero Line» ( zeroline.org) кожен інженер отримав аптечку американського зразку.

«Висловлюємо подяку компанії ПриватБанк та Олександру Ліннику – заступнику керівника департаменту з обслуговування терміналів ГО, за організацію навчання та піклування про життя та здоров’я своїх співробітників», – зауважила керівник проєкту з тактичної медицини.

Нагадаємо, що курси домедичної підготовки надаються безкоштовно. Для того щоб записатися, або зробити запит на проведення такого заходу потрібно зв’язатися з менеджером цього проєкту за телефоном +38 063 705 05 30 Блінцова Олександра.

Перерахувати кошти на придбання турнікетів для реалізації цього важливого для Миколаївщини проекту можна за посиланням https://heroesukraine.org/product/turniketi-dlja-naselennja-mikolaivshhini/

Важлива кожна копійка🙏 Будемо вдячні за посильну допомогу 🤝🙏

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

Новини фонду

Перемога України у цій війні – це перемога демократії над тоталітаризмом. У всіх нас одна мета – зберегти людяність і цінності вільних людей

Попередній
Наступна
Попередній
Наступна