Турнікети для населення Миколаївщини

Турнікети для населення Миколаївщини

Зібрано:
7101 UAH
Потрібно:
277200 UAH
осіб вже зробили внесок
оновлено
6 днів тому

Тактична медицина один із ключових та найбільш актуальних проєктів нашого благодійного фонду. У кінці курсу людям, що прослухали та практично закріпили отриманні знання, видаються турнікети.  Всього в Миколаївській області тренінгами вже охоплено понад 300 осіб, з яких 230 забезпечені кровоспинними турнікетами. Наша організація за власний рахунок проводить навчальні тренінги з домедичної підготовки  в громадах та містах області, зокрема в м. Миколаїв, с. Благодарівка, с. Березанка, с. Коблево, м. Нова Одеса, с. Нечаяне, смт. Ольшанське, с.Радсад, с.Весняне та ін..

Варто зазначити, що рівень освіченості населення в домедичній підготовці залишається вкрай низьким. З початку бойових дій люди тільки чули про турнікети, деяки їх бачили, але не вміють ними користуватися. За статистичними даними, лише одна з десяти цивільних осіб вміє користуватись кровоспинним турнікетом та одна з двадцяти має турнікет із собою в повсякденному житті.

Така ситуація є дуже невтішною, враховуючи те, що територія нашої області знаходиться практично на лінії бойових дій. Саме тому, наш проєкт поставив собі за мету навчити місцеве населення ефективним методом по наданню першої домедичної допомоги та практично ознайомити людей з новітніми розробками у цій сфері (турнікети, оклюзійні пластирі, назофарингіальні трубки, тощо).

На даному етапі, для продовження цієї вкрай важливої місії, наш фонд потребує коштів на закупівлю кровоспинних турнікетів, які, у потрібний момент, можуть врятувати життя людини. Один такий турнікет коштує близько 30 доларів. За 1 місяц наші заняття відвідують понад 220 людей. 220*30$=6600$, або    277 200 грн.

Курси домедичної підготовки надаються безкоштовно. Для того щоб записатися, або зробити запит на проведення такого заходу потрібно зв’язатися з менеджером цього проєкту за телефоном +38 063 705 05 30 Блінцова Олександра.

Турнікет – це є новітня розробка для швидкого зупинення кровотечі. В людському тілі є від 5 до 7 літрів крові, залежно від зросту та об’єму тіла. Якщо людина отримала поранення шиї, в неї є від 10 до 45 секунд на зупинку артеріальної кровотечі. Якщо ж це поранення рук – від 1 до 3 хвилин, поранення ніг – від 3 до 5 хвилин.

Кожна перерахована Вами гривня (або інша валюта) буде направлена на купівлю турнікетів для мирного населення Миколаївської області. 1 турнікет = 1 врятованому життю. Немає більшої цінності, ніж життя людини. Інколи дуже прості, але дієві речі, можуть врятувати життя та здоров’я однієї, декількох, і навіть, сотень людей.

Інші проєкти
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Зроби свій внесок в перемогу України
Благодійний фонд Heroes Ukraine підтримує героїчні дії, спрямовані на захист та відновлення України.
Карткою будь-якого банку
Monobank Банка
PayPal
heroesukraine.org@gmail.com (Illia Shpolianskiy)
Bitcoin BTC
bc1qyh6p879h3t03e9xqe74yftvx8rxc9u02tj80zm
Переказ у гривні, USD та EUR

Відповіді на запитання по способам оплати та звітності

Як часто оновлюються суми на сайті?

Раз на 24 Години. Працюємо над оновленнями у реальному часі. Суми на сайті – це кошти, що надійшли на рахунок Фонду. Якщо переказ зроблено у вихідні або пізно ввечері, кошти на рахунок надійдуть вранці наступного робочого дня.

Як знайти свій внесок?

Звіти по всіх проектах ми публікуємо у розділі 
– Якщо ви робили внесок через LiqPay, ви можете знайти його у таблиці за останніми цифрами свого номеру телефону.
– Якщо переказ зроблено через Приват24, то ми це вказуємо коментарем у таблиці в полі “Донор”, а визначити свій можна за часом та сумою.
– Якщо благодійний внесок зроблено в інший спосіб – тоді у полі “Донор” буде порожньо, а визначити свій можна за часом та сумою.
– Для SWIFT-переказів у кожному проекті є окрема таблиця “Міжнародні SWIFT-перекази”. Наприклад, як тут: https://heroesukraine.org/pro-nas/zvity-blahodijnoho-fonda/

Чому не пишеться прізвище донора у звіті?

Ми не маємо права розголошувати приватну інформацію про осіб, що роблять внески.

Чому я зробив переказ ще вчора, а у звіті гроші з’явилися тільки сьогодні?

Зазвичай перекази заходять на наші рахунки майже миттєво у більшості випадків. Та залежно від банку або часу та дня тижня, кошти можуть доходити до нашого рахунку до 3-х діб. Наприклад, якщо ввечері у п’яницю ви робите благодійний внесок, то кошти будуть на нашому рахунку в понеділок о 9:00.