FPV дрони спеціальних систем «Angry Birds»

FPV дрони спеціальних систем «Angry Birds»

Зібрано:
487599 UAH
Потрібно:
1462800 UAH
31
осіб вже зробили внесок
оновлено
2 тижні тому

На сьогоднішній день БПЛА – це один із ключових інструментів у веденні “сучасної війни”. В руках досвідченого пілота, ударний дрон вартістю від 1 000 до 3 000 у.е. стає справжньою зброєю “масового ураження”. БПЛА –  це та перевага, яка дозволяє нашим збройним силам переходити у контрнаступ та завдавати ударів по передньому краю лінії зіткнення.

Для чого це потрібно?

На півдні України аеророзвідка – це не просто один із способів ведення сучасного бою.  БПЛА –  це та перевага, яка вже сьогодні дозволяє нашим збройним силам переходити у контрнаступ та завдавати ефективних та високоточних ударів по передньому краю лінії зіткнення.

В руках досвідченого пілота, ударний дрон вартістю від 1 000 до 3 000 у.е. стає справжньою зброєю «масового ураження». Адже, за допомогою безпілотного апарату можна як знищувати  дороговартісну техніку, боєприпаси та особовий склад ворога, так і завдавати психологічний тиск на рядовий склад супротивника, розкидаючи на полі бою листівки, із закликом  здатися в полон та зберегти власне життя.

Наразі БПЛА – це один із ключових інструментів у веденні сучасної війни. Головною відмінністю квадрокоптерів від більшості інших видів зброї є те, що пілоти літальних апаратів знаходяться на значній відстані від лінії зіткнення та ведуть бій «дистанційно». Це дозволяє зберігати життя та здоров’я наших військових. Крім того, в порівнянні із важкою технікою, що коштує мільйони доларів, вартість таких дронів значно нижча. Всього декілька тисяч доларів. Завдяки цьому в рази збільшується попит на безпілотні літальні апарати. Якщо порівнювати ціну та  результативність ключових видів сучасної зброї, то один із найвижчих показників ефективності має саме  БПЛА, адже один бойовий дрон ворогу може завдати збитків на декілька мільйонів доларів! Це понад, як в 1000 разів більше, ніж його вартість.

Оскільки супротивник переважає нас за кількістю військових та матеріальними ресурсами, то впровадження передових технологій у військовій справі та пошук інноваційних тактичних та технічних рішень є основною складовою для перемоги України у цій війні. Пріоритетне завдання фонду — це фінансування тих підрозділів, що мають значні успіхи  в  питаннях військових інновацій.

На які саме безпілотні апарати збираємо кошти?

Ударний FPV дрон

Одноразовий “камікадзе” квадрокоптер FPV типу (управління у VR-окулярах) для нанесення ударів  по передньому краю військ росії.

Здебільшого знищення броньованої техніки та живої сили супротивника.

Запущено серійне виробництво.

Характеристики:

  • Дальність – до 5 км.
  • Тип – квадрокоптер.
  • Корисне навантаження – до 1-го кг (РКГ-3М)
  • Швидкість – до 120 км/год
  • Собівартість (з урахуванням роботи) – до 800 доларів.

 

Що ми зможемо зробити разом?

Сума даного збору коштів передбачає оплату виготовлення:

  • 50-х одиниць Ударний FPV дронів

 

Усі ці БПЛА будуть використовуватися для бойового застосування на Півдні України. Інноваційні технологічні рішення – є ключовим інструментом, який дозволить підрозділам ЗСУ на південному фронті перейти до рішучих наступальних дій.

Кожна перерахована гривня (або інша валюта) дозволить нашим військовим отримати технологічну перевагу над супротивником. Будь-яка Ваша посильна допомога дозволить підвищити боєздатність української армії та наблизити нашу спільну Перемогу.

Інші проєкти
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Зроби свій внесок в перемогу України
Благодійний фонд Heroes Ukraine підтримує героїчні дії, спрямовані на захист та відновлення України.
Карткою будь-якого банку
Monobank Банка
PayPal
heroesukraine.org@gmail.com (Illia Shpolianskiy)
Bitcoin BTC
bc1qyh6p879h3t03e9xqe74yftvx8rxc9u02tj80zm
Переказ у гривні, USD та EUR
[smartslider3 slider="2"]

Відповіді на запитання по способам оплати та звітності

Як часто оновлюються суми на сайті?

Раз на 24 Години. Працюємо над оновленнями у реальному часі. Суми на сайті – це кошти, що надійшли на рахунок Фонду. Якщо переказ зроблено у вихідні або пізно ввечері, кошти на рахунок надійдуть вранці наступного робочого дня.

Як знайти свій внесок?

Звіти по всіх проектах ми публікуємо у розділі 
– Якщо ви робили внесок через LiqPay, ви можете знайти його у таблиці за останніми цифрами свого номеру телефону.
– Якщо переказ зроблено через Приват24, то ми це вказуємо коментарем у таблиці в полі “Донор”, а визначити свій можна за часом та сумою.
– Якщо благодійний внесок зроблено в інший спосіб – тоді у полі “Донор” буде порожньо, а визначити свій можна за часом та сумою.
– Для SWIFT-переказів у кожному проекті є окрема таблиця “Міжнародні SWIFT-перекази”. Наприклад, як тут: https://heroesukraine.org/pro-nas/zvity-blahodijnoho-fonda/

Чому не пишеться прізвище донора у звіті?

Ми не маємо права розголошувати приватну інформацію про осіб, що роблять внески.

Чому я зробив переказ ще вчора, а у звіті гроші з’явилися тільки сьогодні?

Зазвичай перекази заходять на наші рахунки майже миттєво у більшості випадків. Та залежно від банку або часу та дня тижня, кошти можуть доходити до нашого рахунку до 3-х діб. Наприклад, якщо ввечері у п’яницю ви робите благодійний внесок, то кошти будуть на нашому рахунку в понеділок о 9:00.