Волонтери гуманітарного штабу в черговий раз роздали допомогу

Кожна людина є унікальною та неповторною. Усі ми маємо власні історії життя, свої переживання та проблеми. Головне завдання волонтерів гуманітарного штабу – це відчути потреби кожної людини, надати підтримку та впевненість у тому, що вона не одна в цьому світі.
Про це в коментарі представникам ЗМІ розповіла керівник гуманітарного напрямку фонду “Heroes Ukraine” (БФ “Герой України”) Євгенія Кім.
За її словами, історія кожної людини, усі обличчя людей, що звертаються за допомогою, залишають свій слід в пам’яті наших волонтерів.
“Дуже важливо навчитися слухати людей, зрозуміти в чому їх проблема та зробити усе можливе аби допомогти у вирішенні питання. Благодійний фонд – це не державна установа. Його завдання – це емпатія та підтримка кожного індивіду, який звертається за допомогою”, – впевнена Євгенія Кім.
Нещодавно волонтери нашого гуманітарного штабу в черговий раз роздали допомогу жителям Корабельного району.
Головне в нашій роботі – це не доставка продуктів харчування, а турбота та увага до людей, які втрачають впевненість у завтрашньому дні. Дуже приємно було спостерігати зміни в поведінці жінки, яка довгий час ховалася у підвалі та практично не спілкувалися з оточуючими людьми. Сьогодні вона повертається до активного та повноцінного життя.
Усі ми різні, але кожному із нас в певний час потрібна допомога та підтримка.
Тримаймося 🙏 Все буде Україна 🇺🇦
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

Новини фонду

Перемога України у цій війні – це перемога демократії над тоталітаризмом. У всіх нас одна мета – зберегти людяність і цінності вільних людей

Попередній
Наступна
Попередній
Наступна